KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 17218257

nr 1721 8257

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Blandteknik / collage, Stilleben. Blandteknik, bildmått: 44x39 cm, yttermått inklusive ram: 65x59 cm. Signerad

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:43:09

31/8 18:16:45 1      100 kr
1/9 17:10:54 2      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist